Wordpress Tema SorgulamaGörüntü Doğrulama

Captchaİşleme...


Wordpress Tema Sorgulama

wordpress tema sorgulama

Wordpress Tema Sorgulama  , ücretsiz çevrimiçi bir araçtır ve bir sitenin kullandığı WordPress temasını (ebeveyn ve çocuk temaları dahil) kolayca algılamanıza izin verir. Ek olarak, WordPress Eklentilerinin hangi uygulamadakullanıldığınıda tespit edecektir.

İnsanlar her zaman iyi bir WordPress teması arayışındalar . Çoğu zaman gerçekten beğendikleri bir WordPress sitesi bulduklarında, hangi temanın kullanıldığı her zaman açık değildir (özellikle dipnotta WordPress Tema bağlantısı veya adı yoksa).

Ne yapacağınızı biliyorsanız, HTML kaynağına bakabilir ve bilgileri avlayabilirsiniz, ancak çoğu insan ya bunu nasıl ya da yapmak istemiyor bilemezsiniz.

Bu ücretsiz hizmet, WordPress temasının ve bir WordPress Eklentilerinin bir sitede hangi uygulamada kullanıldığına dair tüm ayrıntıları almanızın gerçekten kolay olması için yaratılmıştır, böylece kendi mükemmel WordPress sitenizi oluşturabilirsiniz.

WordPress Tema Dedektörü , çevrimiçi kullanabileceğiniz Şirin SEO Aracından biridir. Belli bir WordPress sitesi temasını öncelikli olarak algılamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araçtır. Kullanılan eklentileri de tespit edebilir. Bu, dedektörü WordPress sitelerini kontrol etmenin manuel yönteminin yerini alan bir ilerleme olarak algılar. Bu araçla, sizi ilgilendiren bir WP sitesi teması bulmakta kesinlikle çok zaman harcayamazsınız.

Aracı sizin gibi WordPress kullanıcıları için harika ve güncellenmiş halde kalmak isteyen, en son ve eğlenceli temalarla bulmak istiyor. Özellikle, araç hangi temaların trafik oluşturmakta daha etkili olduğunu belirlemenize yardımcı olur WordPress Tema Detektörünü bugün kullanın !

 Play.OtoSeo.comtarafından Plugin Detector gibi otomatik WP tema keşfi için ücretsiz çevrimiçi araçlar kullanabilirsiniz  . Diğer var olan dedektörlerle karşılaştırıldığında, bazı durumlarda bazen biraz daha fazla olur çünkü ana temayı görüntüler ve alt temayı görüntüler. İkincisi, bir kişinin eserinin oldukça özelleştirilmiş bir ürünü iken, ikincisi, web sitesi üzerine kurulu gerçek WP temasıdır.

WordPress Tema Dedektörünü 5 Kolay Adımda Kullanma

1. Herhangi bir WordPress web sitesinin tema URL'sini kopyalayın 
2. Play.OtoSeo.com'u açın 
3. Kopyalanan bağlantıyı url kutusuna yapıştırın 
4. Gönder düğmesine basın 
5. Bitti! Artık bu sitenin temasını ve eklentilerini biliyorsunuz

WordPress Tema Dedektörünü Kullanmanın Nedenleri

Birçok kez harika bir görünüme sahip WordPress'e dayanan belirli bir blog veya web sitesini gördünüz ve muhtemelen hangi WordPress temasının kullanıldığını merak ettiniz. Bazı durumlarda, WordPress'i hiç kullanıp kullanmadığından emin değilsiniz. Diğer durumlarda,  biliyorsunuz  ya da dipnotta gösterildiği için oldukça açık.

Çoğu kez altbilgi, WordPress temasının ne kullanıldığını bile gösterir ve bu durumda genellikle temanın yazarına, sağlayıcısına veya dağıtımcısına bir bağlantı dahildir. Aradığınız WordPress temasıyla ilgili bilgileri bulmak için bu bağlantıyı izlemeniz yeterlidir, onun sizin için uygun olup olmadığını kontrol edin, ücretsiz mi premium tema mı yoksa onu görmek isteyip istemediğinize karar verin. .

Ancak, çoğu durumda, kullanılan temayla ilgili bilgiler altbilgide kullanılamaz. İronik olarak, bu genellikle en çok sevdiğiniz sitelerde olur. Bu size tanıdık geliyor mu?.

En Yeni Ücretsiz SEO Araçları 2019 Kontrol Edin

 

WordPress Hakkında

WordPress, bugün dünyanın en popüler ve en çok kullanılan web sitesi oluşturma aracıdır. Ücretsiz ve açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir. WordPress'te bir web sitesi oluşturmak için bir web sunucusunda kurulu olması gerekir. Web sunucusu, internet web sitelerini veya ağ ana bilgisayarlarını barındırıyor olabilir. WordPress, günümüzde World Wide Web'de kullanılan en popüler web sitesi yönetimi ve bloglama sistemleridir. Bugün internet dünyasında WordPress kullanan 60 milyondan fazla web sitesi var. Bir web sitesi geliştiricisinin, bir WordPress teması kullanarak bir web sitesi oluşturmak için herhangi bir web programlama becerisine sahip olması gerekmez. Bir web sitesi geliştiricisinin, web sitesinin kurulumunda herhangi bir sorunla karşılaşması durumunda. WordPress öğreticilerini YouTube'da görüntüleyebilir. WordPress'teki temel derslerden ileri düzey derslere YouTube'a yüklendi.

WordPress Temaları

WordPress 1990'lı yılların başında insanların internette kendilerini ifade etmeleri için büyüyen pazarı tanıdı. WordPress uygulamasını başlattılar ve bir kişi kendi web sitesini ziyaret edebilir, bir tema seçip bir blog sitesi başlatabilirdi. WordPress de bu web sitelerini barındırır. Muazzam taleple WordPress bu uygulamayı bırakmaya karar verdi ve şimdi bu şaşırtıcı web sitesi oluşturma aracını kullanmak için nominal bir miktar ödemeniz gerekiyor.

Web sitenizi oluşturmak ve bilgisayar bilginiz yoksa, bunu WordPress kullanarak yapabilirsiniz. Evet, bir aceminin bir web sitesi oluşturması ve yönetmesi bu kadar kolay. Web siteniz için alan adını satın alırsınız ve sitenizi barındırmak için bir internet veya web barındırma hizmeti sağlayıcısı alırsınız. Barındırma hizmeti sağlayıcısının, bir web sitesi oluşturmak için araçlarda WordPress sağladığından emin olmalısınız. Bundan sonra web sitenize yönetici olarak giriş yapın, web siteniz için istediğiniz temayı seçin ve içeriğinizi içine yerleştirin. Web sitenizi önizleyebilirsiniz ve başlatmaya hazır olduğunuzda dosya aktarımları yapar ve canlı yayınlarsınız.

Bugün, kullanıcıların web sitelerini oluşturmak için seçebilecekleri binlerce WordPress teması var. Kullanıcı bir WordPress teması seçebilir, indirebilir ve yükleyebilir ve temayı beğenmediyse değiştirebilir. Bir kullanıcının, WordPress kullanarak bir web sitesi oluşturmak için HTML veya PHP veya başka bir programlama dilini bilmesi gerekmez.

Kullanıcıların ücretsiz kullanabileceği binlerce ücretsiz WordPress teması var. Bunun dışında bir kullanıcının satın alabileceği ve kullanabileceği WordPress temaları vardır. Web sitesinin sahibi, web sitesine yüklenmeye hazır içeriği olduğu sürece, WordPress'te bir web sitesinin oluşturulması ve çalıştırılması birkaç dakika sürer.

Blog yazarlarının bloglarını internette yazmak ve yayınlamak için kullanmaları için ücretsiz bir araç olarak başlatılan şey, şu anda bazı üst düzey web sitelerine ev sahipliği yapmak için kullanılıyor. Bir web sitesi üreticisi, Google’daki en iyi WordPress temalarını arayabilir ve bu temaları listeleyen siteleri ziyaret edebilir. Web sitesi geliştiricisi duyarlı bir tema isterse, en iyi ücretsiz WordPress uyumlu temaları arayabilir ve oradan bir tema seçebilir.

Web sitesi bir blog sitesi olacaksa, web yöneticisi duyarlı WordPress blog temalarını arayabilir.

Temalar; sanat, mimarlık, blog, moda, fotoğrafçılık, haber, dergi vb. web sitesi ustalarının web sitelerinin ait olduğu kategoriden bir tema seçmesini kolaylaştırmak için. Tabii ki, hiçbir kısıtlama yoktur ve herhangi bir tema seçilebilir ve kullanılabilir. Kullanmak için satın alınması gereken WordPress premium temaları vardır. Her WordPress teması özel olarak hazırlanmıştır ve yerleşik özellikleri ve işlevselliği vardır.

Cep telefonlarında artan internet kullanımını tanıyan bazı WordPress temaları cep telefonu özelliklerini desteklemektedir. Bu, bir web yöneticisinin bir cep telefonuna erişildiğinde web sitesinin nasıl görüneceği ve davranacağı konusunda endişelenmek zorunda olmadığı anlamına gelir.

eklentiler

Eklentiler, WordPress mimarisinin önemli bir unsurudur. Şu anda, kullanıcıların web sitesinin işlevselliğini ve özelliklerini uyarlamak için kullanabilecekleri 50.000'den fazla eklenti bulunmaktadır. Örneğin, bir temanın kaydırıcı özelliği yoksa, kullanıcı bir kaydırıcı eklentisini indirip yükleyebilir. Eklentiler WordPress temalarının önemli bir özelliğidir ve kullanıcı bir tema yüklediğinde bazı eklentiler otomatik olarak indirilir ve yüklenir. Eklentiler, WordPress temalarının işlevselliğinde önemli bir rol oynamaktadır.

WordPress Tema Dedektörü

Web sitesini seviyorsanız ve sitenin bir WordPress teması kullandığını öğrenirseniz, hangi temanın olduğunu bilmek istersiniz. Bunu smallseotools.com WordPress tema algılayıcısını kullanarak kolayca bulabilirsiniz. Arama tarayıcınızdan smallseotools.com web sitesine gidin ve 'WordPress tema dedektörü simgesine gidin; veya arama tarayıcınızın bir sekmesinde smallseotools.com/wordpress-theme-detector dosyasını kopyala / yapıştır. Web sitesinin alan adını veya URL’sini girin ve Sub Gönder’e basın. Birkaç saniye içinde uygulama web sitesinin WordPress versiyonunun detaylarını ve tema detaylarını gösterecektir.

  • Tema adı
  • Tema ana sayfası
  • Açıklama
  • Yazar
  • Yazar ana sayfası
  • Etiketler
  • versiyon
  • Tema ekran görüntüsü.

WordPress temasının bilgileri çok kapsamlı ve şimdi kullanıcı temanın adını ve tüm ayrıntılarını tam olarak biliyor. Artık kendi WordPress sitelerinde arayabilir ve indirebilir ve kullanabilir. Bu ücretsiz ve kullanışlı aracı, çeşitli web sitelerinin WordPress temasını tespit etmek için kullanabilirsiniz. Web siteniz için kullanmak istediğiniz WordPress temasını seçmeniz için size geniş bir açık alan sunar.

WordPress, bugüne kadar bir web sitesi kurmak ve yönetmek için kullanılan en kolay ve en kolay araçtır. Web sitesi açıldıktan sonra, web yöneticisi siteye yönetici olarak erişebilir ve sitenin içeriğini güncelleyebilir. Web yöneticileri, site internette yayınlanırken temayı da değiştirebilir. Yeni temayı seçin ve kurun, önizleyin ve gördüğünüzü beğenirseniz kaydedin. Artık web siteniz yeni temada görünecek.ko-cuce server tanıtımı server tanıtıml seo bayi seo satın al seo hizmetleri malatya seo seo paketleri seo al

Seo Araçları

Webmaster Araçları

Makale Özgünleştirme

Kopya İçerik Kontrol

Play.OtoSeo.com
Site Analiz