Website Ekran Görüntüsü Oluşturma


Bir URL girin


Görüntü Doğrulama

Captcha


Website Ekran Görüntüsü Oluşturma

Ekran Çözünürlüğü Simülatörü

Küçük SEO Araçları size en verimli ve kullanıcı dostu Web Sayfası Ekran Çözünürlüğü Simülatörü'nü getiriyor!

Bu harika araç, web sitenizi farklı ekran çözünürlüklerinde ve cihazlarda test etmenizi sağlar.

Geliştiricilerimiz bu programı kullanıcılarımıza değişen ekran çözünürlüklerine sahip web sitelerini kontrol ederken doğru sonuçlar veren duyarlı bir web sitesi çözümleme aracı veya web sitesi çözünürlük test cihazı sunmak için tasarladı. Dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar dahil olmak üzere görüntülenebilecek çok sayıda çözünürlük sunar.

Aşağıda, bu yanıt veren web tasarım testcisi tarafından desteklenen popüler çözünürlük türleri listelenmiştir:

  • Masaüstü Bilgisayarlar - 10 ″ Dizüstü Bilgisayar, 12 ″ Dizüstü Bilgisayar, 13 ″ Dizüstü Bilgisayar, 15 ″ Dizüstü Bilgisayar, 19 ″ Masaüstü, 20 ″ Masaüstü, 22 ″ Masaüstü, 23 ″ Masaüstü, 24 ″ Masaüstü,
  • Tabletler - Kindle HD 7 AS, ASUS Nexus 7 ″, Apple iPad, Samsung Tab 7 ″, Kindle Yangın HD 8.9 ″, Apple iPad Pro, MS Yüzey
  • Cep Telefonları - Motorola V8, BlackBerry 8300, iPhone 3 ve 4, Samsung S3 ila S7, iPhone 6 ve 7, iPhone 6 ve 7 Plus
  • Televizyon - 480p Televizyon, 720p Televizyon, FHD Televizyon, WQHD Televizyon, 4K UHD Televizyon

Web yöneticileri ve web sitesi sahipleri, web sitelerinin işlevselliğini farklı çözünürlüklerde test edebildikleri için bu duyarlı web sitesi denetleyicisinden faydalanacaktır.

 

Web Sayfası Ekran Çözünürlüğü Nedir?Simülatör?

Çevrimiçi bir web sayfası ekran çözünürlüğü simülatörü, kullanıcının web sayfalarını farklı çözünürlüklerde veya formatlarda görüntülemesine yardımcı olabilir. Bu duyarlı web tasarım test aracı size Küçük SEO Araçları tarafından getirildi. Birçok web sitesi sahibinin, web sayfası ekran çözünürlüğünü ayarlamada kullandığı ve tüm cihazlarla tutarlı olması için en verimli araçlardan biridir.

Bir web sayfası ekran çözünürlüğü, web sitenizi sunmada çok önemli bir rol oynar, çünkü web sitenizin ne kadar iyi olduğunun bir yansımasıdır ve siteyi ziyaret edenlere veya izleyicilere daha çekici gösterir.

Ekran çözünürlüğünüzü manuel olarak ayarlayabilirsiniz, ancak uygun beceriler gerektirir ve bitirmesi çok uzun zaman alır. Web yöneticilerinin bu aracı kullanmayı tercih etmelerinin nedeni budur, çünkü ekran çözünürlüklerini tek bir tıklamayla hızlıca ayarlayabilirler.

Web Sayfası Ekran Çözünürlüğü Nasıl Yapılır?Simülatör?

Yanıt veren web sitesi denetleyicimizi kullanmak için, web sayfanızın URL’sini bu bağlantıda verilen alana kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir. daha sonra görüntülemek istediğiniz çözünürlük türünü seçin ve “Kontrol Et” düğmesine tıklayın; daha sonra çevrimiçi ekran çözünürlüğü simülatörümüz web sitenizi açacaktır. Web sitenizin düzenini, grafiklerini ve metinlerini farklı ekran çözünürlüklerinde görüntüleyebilir ve keşfedebilirsiniz. Süper hızlı ve kolay, anında sonuç alın!

Bu duyarlı web tasarım test cihazı, web sitenize farklı ekran çözünürlüklerinden iyi bakmak istemeniz için ihtiyacınız olan tek araçtır. Ekran çözünürlüğü simülatör aracımızın şimdiye kadar en iyisi olduğunu garanti ediyoruz. Web sitelerini farklı çözünürlüklerde görüntülemek ve web sitelerinde birkaç değişiklik yapmak isteyen tüm web sitesi sahipleri için çok faydalıdır, böylece her açıdan daha iyi görünebilir!

Bir mobil web sitesi testi yapmak istediğinizde bu kullanışlı olabilir, çünkü cep telefonları ve tabletler normalde siteleri tam ekran olarak gösterecektir. Mobil ve tablet çözünürlükleri tarayıcı görünümündeki ile aynı boyutlarda. Daha sonra, bu duyarlı web sitesi denetleyicisi aracı, sayfaları tarayıcınızda tam olarak oluşturmanıza olanak sağlar. Yerel bilgisayarınızda veya dahili ağınızda barındırılan farklı web sitelerini test etmek için de kullanabilirsiniz.

Web sayfanızı neden Ücretsiz Çevrimiçi Ekran Çözünürlüğü Simülatörümüzle test etmelisiniz ?

Web sayfanızın işlevselliğini her zaman farklı biçimler kullanarak test edebilirsiniz çünkü bu araç masaüstleri, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve hatta televizyon için web sayfası ekran çözünürlüğünü kontrol edebilir.

Duyarlı web sitemizin kullanımı çok kolaydır, yapmanız gereken tek şey web sayfası URL’nizi sağlanan alana kopyalayıp yapıştırmak ve sonra denemek istediğiniz ekran çözünürlüğünü seçmek; daha sonra “Kontrol Et” e tıklayın. Sonuç için başka bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu, tablet ve cep telefonu çözünürlüklerini kontrol ederken son derece kullanışlıdır.

Ekran çözünürlüğü web sitemi nasıl etkiler?

Bir web sitesinin ekran çözünürlüğü, bir web sitesinin son görünümünde önemli bir rol oynar. Web sitenizin ekran çözünürlüğü doğru şekilde yapılmazsa, web sitenizin genel görünümünü büyük ölçüde etkiler. Bu nedenle, izleyiciler onu olumsuz bir kullanıcı deneyimine yol açabilecek kadar çekici bulmayacaktır.

Bu nedenle, web sitenizin güncel görünümünden memnun kalmazsanız ve bazı ayarlamalar gerektirdiğini düşünüyorsanız, ücretsiz çevrimiçi web sayfası ekran çözünürlüğü simülatörü aracımızı deneyin. İstediğiniz her şeyi deneyebilirsiniz, çünkü duyarlı web tasarım test edicimizi kullanmanın bir sınırı yoktur.

Bu yanıt veren web sitesi denetleyicisi ile, web sitenizin tasarımını farklı aygıtlar kullanarak görüntülerken ayarlamada serbestsiniz. Bu el ile ayarlamalar üzerinde çalışmaktan çok zaman kazanmanıza yardımcı olur, çünkü bu ücretsiz çevrimiçi web sayfası ekran çözünürlüğü aracı sizin için çok kolay bir şekilde bunu yapabilir.

Bu aracı etkin bir şekilde kullanmak için, sadece web sitenizin URL’sini sağlamanız ve görüntülemek için istediğiniz çözünürlüğü seçmeniz yeterlidir, ardından gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

Nasıl does Web Sayfası Ekran Çözünürlüğü Simülatörü diğer araçlara farklı?

Bu duyarlı web tasarım test cihazı, web yöneticileri için, web sayfalarında çok sütunlu düzen ayarlama konusunda son derece kullanışlıdır, çünkü bu, diğer ücretsiz çevrimiçi ekran çözünürlüğü araçları için bir sorun haline gelebilir.

Bu araç, internette bulabileceğiniz en verimli ve duyarlı web sitesi denetleyicisidir, çünkü sizin gibi kullanıcıların web sitenizin tasarımında hızlı ayarlamalar yapmasına izin verir. Bu değişiklikler, web sitenizin farklı ekran çözünürlüklerinde görünümünü artırabilir ve daha fazla site ziyaretçisi çekmenize yardımcı olabilir.

Şu anda, web sitesi ziyaretçilerinin çoğu akıllı telefonlarını ve tabletlerini kullanıyor. Bu, web yöneticilerinin web sayfalarının ekran çözünürlüğünü bu cihazlarda her zaman kontrol etmelerinin önemli olmasının nedenidir.ko-cuce server tanıtımı server tanıtıml

Seo Araçları

Webmaster Araçları

Makale Özgünleştirme

Kopya İçerik Kontrol

Play.OtoSeo.com
Site Analiz