Site Pingleme Aracı


Blogunuzun url'sini girin


Blog adınızı girin


Blogunuza güncellenmiş url'inizi girin


Blogunuzun RSS yayın URL'sini girin


Görüntü Doğrulama

Captcha

Gönder

İşleme...

Site Pingleme Aracı

ping gönder

İçinde bulunduğumuz iş dünyasında başarılı olmak istiyorsanız, rakiplerimiz üzerindeki sınırlarımızı yükseltmek için internetten yararlanmamız önemlidir. İnternet, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmamız ve daha fazla gelir elde etmemiz için harika bir araçtır. Yapmamız gereken ilk şey, işimiz için bir web sitesi hazırlamaktır.Sonraki şey, sayfanızın daha fazla ziyaretçi çekip indireceğini ve arama motorlarında yüksek sıralamaya sahip olmasını sağlamaktır.

 

Bunu yapmak için, iyi bir arama motoru optimizasyonu (SEO) araçları kullanmanız gerekir. En iyi araçlardan biri çevrimiçi ping web sitesi aracıdır. Bu araç, sayfanız üzerinde bazı değişiklikler yaptığınızda arama motorlarına ve başka bir servise hatırlatmanıza yardımcı olur.

 

Neden Online Ping Web Aracı Önemli mi?

Birçok girişimci, özellikle de arama motoru optimizasyonuna aşina olmayan kullanıcılar, sitenizde veya sayfanızda bazı iyileştirmeler veya eklentiler olduğunda arama motorlarına veya diğer hizmetlere hatırlatan bir araç gerekmediğini düşünüyorlar. Bunun nedeni, zihinlerinde, gelecekte bu hizmetlerle sayfalarının yakında ping veya hatırlatma yapılmaksızın kontrol edileceğini bilebilirler.

 

Evet, bu doğru! Arama motorları ve diğer hizmetler, bu araç olmadan bile sayfanızı gelecekte kesinlikle değerlendirecektir. Bununla birlikte, değerlendirme için sayfanıza dönmeleri uzun zaman alabilir. Bu, sayfanızın dizininin ve rütbesinin hemen güncellenmeyeceği anlamına gelir.

 

Çevrimiçi ping web sitenizin aracına sahipseniz, başka bir içerik gönderdikten veya bazı değişiklikler yaptıktan sonra sayfanızı kontrol etmek için ilgili herhangi bir servise bir mesaj gönderecektir. Yardımıyla, sayfanız dizine eklenecek ve değişikliklerine göre daha iyi ve daha hızlı bir şekilde sıralanacaktır.

Ücretsiz Ping Aracı

Ücretsiz Ping Aracı: Yeni İçeriği Hızlı ve Kolayca Dizinleyin

Kendine bir içki dökün. Web sitenizi veya en yeni blog gönderisine doğrudan bağlantıyı girin. Web sitenizin yapısını en iyi tanımlayan kategoriyi seçin. “Şimdi Pingle” ye tıklayın. Arkanıza yaslanın ve bu şaşırtıcı ücretsiz ping aracını sizin için tüm işleri yaparken izleyin!

Ping Testi

Bilgisayarınızın bir ağa bağlı olup olmadığını kontrol etmek için bir ping testi kullanılır. Bir bilgisayarın internete bağlı olup olmadığını kontrol etmek için yaygın olarak kullanılır. Ayrıca, kontrol ettiğiniz bilgisayarın internete bağlı olup olmadığını ve iki bilgisayar arasındaki gecikmeyi de belirler. Ping testi çalıştıran bilgisayar ile sunucu arasındaki gecikmeyi kontrol etmek için bir ping testi gerçekleştirilir.

Bilgisayar bilgisine sahip kişiler, çalıştırmak için bir yardımcı program veya araç kullanmadan ping testi yapmayı bilirler. Bilgisayarlarındaki komuta gidip ping komutunu girecekler ve içindeki herhangi bir web sitesine isim verecekler. Sonuç, web sitesiyle bir paket alışverişinde bulunmak için gereken milisaniyeyi görüntüler. Dört sonuç görüntüler.

Bazı internet hız testleri ayrıca sunucuyla bağlantı kurmada ping'in sonuçlarını da gösterir. İyi bir internet hız testi üç veya dört sunucu ile bağlantı kurmaya çalışacaktır. En düşük bağlantı süresine sahip sunucu, internet hız testini çalıştırmak için kullanılır.

Ping testi ve yürütme

Ping testi, erişmeye çalıştığınız bir ana bilgisayarın çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için kullanılır. Sorun giderme ve cevap süresini kontrol etmek için kullanılır.

Microsoft Windows, ping çalıştırmak için bir ping sınama komutu vardır. Yalnızca bağlanmak istediğiniz ana bilgisayarı IP adresini veya etki alanı adını girerek tanımlamanız yeterlidir. Komut istemine gidin ve girin: ping yahoo.com veya ping 198.178.01.123 girin. Her iki komut da işe yarayacak. Bağlantımı pinglemek için bir Windows komutu çalıştırabilirsiniz.

Microsoft Windows Ping Test Sonuçlarını Yorumlama

Microsoft Windows'ta dört mesaj döndürülür; onaylama, bayt cinsinden boyut, yaşama zamanı ve zamanı (TTL). Yaşama süresi veya TTL, 1 ila 128 arasında değişen bir sayı olacaktır. Döndürülen sayı 128 ise, her iki bilgisayarın da aynı ağda olduğu anlamına gelir. TTL, sunucuya ulaşmak için yapılmış ağlar arasındaki atlama sayısını gösterir.

Ping bir 'istek zaman aşımına uğradı' isteğini verirse, bu diğer bilgisayarla bağlantı kurulamadığı anlamına gelir. Oluşabilecek başka bir hata 'www.misample.com bilinmeyen ana bilgisayarı çözemez. Ana bilgisayar adının yanlış yazılmış olduğunu veya internette bulunmadığını gösterir.

Büyük bir kuruluşun veya büyük bir çağrı merkezinin BT kurulumunu yöneten BT yöneticileri, ping sonucunun zamanı. 200 ila 400ms arasındaki bir zaman ortalama bir zaman olarak kabul edilir. 400ms'nin üstünde, zayıf bir zaman olarak kabul edilir ve 200ms'nin altında, ortalamanın üstünde veya iyi bir zaman olarak adlandırılır.

Ping testi ve zaman bulut bilişimin ortaya çıkışından bu yana BT topluluğu arasında önem kazanmıştır. Bazı büyük kuruluşlar bulut bilişim kullanıyor ve ping süresinde gecikme istemiyorlar. Bulut bilgi işlem kullanmadıkları zaman bağlantının anında ve sorunsuz olmasını istiyorlar.

Günümüzde internet dünyasında ping testi kullanımı artmıştır. Web siteleri yöneticileri, kendi iş kategorisindeki sunucuları aramak için bir ping testi yapmak istemektedir. Örneğin, bir blog sitesi, blog sitesinin blog servis sunucularına ne kadar hızlı bağlandığını görmek isteyecektir. Çeşitli web sunucuları, bu kategorilerin web sitelerini barındıran farklı web sunucuları kategorilerine hizmet vermektedir. İnternetin son on yılda olağanüstü bir şekilde genişlediğini ve gelecekte hiç bir zaman izinsiz olarak genişlemeye devam ettiğini biliyoruz. Bu nedenle, global bir ağı yönetmek, yükü paylaşmak için bazı verimli ağlar gerektirir.

İnterneti yönetmek için, çeşitli web sitesi adlarının ve IP adreslerinin veritabanlarını tutan binlerce web sunucusu vardır. Sadece bir veya birkaç sunucu internetteki sürekli trafiği kaldıramaz. Bir ziyaretçi, ziyaret etmek istediği web sitesine girer. Arama motoru, isteği, etki alanı ve IP adresinin veritabanını tutan en yakın web sunucusuna (en yakın ping süresi olan ve fiziksel konumuna değil web sunucusunu ifade eder) iletir. Bu sunucu, sırayla, IP adresini barındıran sunucuyla bağlantı kurar ve oradan zinciri ziyaretçiye iletir.

Ping web sitesi aracı

Bir web sitesini yönetiyorsanız, web sitenizin tüm arama motorlarına bağlanıp bağlanmadığını kontrol etmek için web siteme arama motorlarına ping atmak isteyeceksiniz. Veya bağlantı kurup bağlanmadıklarını görmek için ping backlink'lerine toplu olarak ulaşmak isteyebilirsiniz.

Web sitenizin internette görünür durumda kalmasını istiyorsunuz ve bunun için bir ping web sitesi aracına ihtiyacınız var. Web siteleri kategorinize hizmet veren her sunucuya ping atamaz ve web sitenizin kendileri tarafından görülebilir olup olmadığını kontrol edemezsiniz. Yani arama motorları ve web sunucuları ping için bir yardımcı program gerekir ve smallseotools.com kullanmak için mükemmel ve güvenilir bir araç var ve ücretsiz!

Bunu kullanmak için arama tarayıcınızdan smallseotools.com adresine gidin ve ping web sitesi aracını bulun. Veya, arama tarayıcınızın adres çubuğuna smallseotools.com/online-ping-website-tool adresini kopyalayın / yapıştırın. Ekran açıldıktan sonra web sitenizin URL adresini girin. Sonraki, 'kategori' kutusudur, varsayılanı 'diğerleri' olarak ayarlanmıştır. Aşağı oka tıklayın, bir kategori listesi görünecektir. Web sitenizin kategorisini seçebilirsiniz. Şimdi pinglemeye başlamaya hazırsınız, 'Şimdi Pingle' düğmesini tıklayın.

Şimdi bekleyin ve yardımcı programın web sitenizin kategorisiyle ilişkili tüm web sunucularına ve arama motorlarına ping atmaya başlayacağını görün. Tüm dünyaya yayılmış binlerce web sunucusu bulunduğundan, yardımcı programın tamamlanması birkaç dakika sürecektir. Web sitenize çeşitli web sunucularından ping atıyor ve ping başarılı olursa, sonuç kutusunda 'ping için teşekkürler' mesajı görüntüleyecektir.

Bu testin sonuçlarına baktıktan sonra, web sitenizin internette görünür ve bağlanabilir olduğunu biliyorsunuzdurko-cuce server tanıtımı server tanıtıml seo bayi seo satın al seo hizmetleri malatya seo seo paketleri seo al

Seo Araçları

Webmaster Araçları

Makale Özgünleştirme

Kopya İçerik Kontrol

Play.OtoSeo.com
Site Analiz