Sıra Bulucu


Alan adınızı girin :


Anahtar kelimeler :

Select a language:

Pozisyonları kontrol et :

 


Anahtar kelimeleri ayrı satırlara girin.

Örnek:
keyword1
keyword2
keyword3


Görüntü Doğrulama

Captcha


İşleme...

Sıra Bulucu

sıra bulucu

Arama motorları optimizasyonu hedefi - arama motorlarında ilk 3 sonuçta bu coveted pozisyon. Biraz zaman alabilir, ancak her kilometre taşı doğru bir şey yaptığınız anlamına gelir. Neyin çalıştığını belirlemek için belirli anahtar kelimeler için en iyi arama motorlarındaki konumunuzu kontrol etmek ve daha fazla işe ihtiyaç duyan şeyleri öğrenmek için bu ücretsiz aracı kullanın ... İlk kutuya her satıra bir anahtar kelime girin, ikinci kutuda test etmek için alan adı / web sitesi seçin hangi arama motorlarını kontrol etmek istediğiniz kutuları, kontrol etmek istediğiniz sayfa aralığını seçin, ardından "Check Position" u tıklayın ve aracı bir şey yapmasını izleyin! sıra bulucugoogle sıra bulucuKeyword Position Checker

Anahtar Kelime Konumlandırma Aracı Nasıl Çalışır?

Bu araç, web sitenizin veya bağlantısının nerede olduğunu belirlemek için girdiğiniz anahtar kelime / kelime grubu için arama motoru sonuçlarını taramaktadır. Test çalışırken, hemen yeşil sonuçlar görmek güzel. Bu, web sitenizin ilk sayfada, o anahtar kelime için arama motorunun sonuçları için bulunduğu anlamına gelmektedir. İlk 3'te konumunuz olmasa bile bir ön sayfa konumu iyi bir haber. Bununla birlikte, web siteniz ilk on sayfada gösterilmiyorsa bir sorununuz var demektir. Ya bu anahtar kelime için optimize etmediyseniz veya kalite yönergelerine uymadıysanız ve web siteniz cezalandırılmış olabilir keyword position.

SEO VERİ ODAKLI MI

Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) en üst sıralarda etkin bir şekilde rekabet etmek için, veri odaklı bir şekilde çalışmanız ve optimizasyonunuzu kör bir şekilde yapmanız gerekmez.

Bilmeniz gereken en önemli verilerden biri, web sitenizin, hedeflediğiniz anahtar kelimeler için SERP’lerdeki konumlarıdır.

Bunu bilmek için, bir Anahtar Kelime Konumu Denetleyicisine ihtiyacınız olacak.

OTO SEO ARAÇLARIYLA  ANAHTAR KELİME KONUMU DENETLEYİCİSİ HAKKINDA

Anahtar Kelime Konumu Denetleyicisi, bir web sitesinin veya URL’nin arama motorundaki (özellikle Google’ın) aynı anahtar kelime için diğer web siteleriyle rekabet eden bir konumdaki konumunu belirlemek için kullanılan bir araçtır.

Örneğin, akıllı telefonlar hakkında bir web sitesi kullanıyorsanız, bu web sitesinin Google’da “en iyi akıllı telefonlar” anahtar kelimesi için hangi konumda bulunduğunu bilmek isteyebilirsiniz.

Anahtar kelime sıralaması aracımız bu bilgiyi size gösterir… tamamen ücretsiz. Aracı kullanmak sadece hızlı ve basit değil, aynı zamanda son derece güvenilir ve etkilidir.

NEDİR ANAHTAR KELİME KONUMU?

Açık ve anlaşılır bir tanımda, bir anahtar kelime konumu, bir web sitesinin belirli bir anahtar kelime için rekabet eden diğer web sitelerine göre arama motorlarında tuttuğu sıralama veya sıralamadır.

Herhangi bir SEO meraklısı web sitesi sahibinin veya pazarlamacısının amacı, her zaman SERP'lerde en üst sıralarda yer alan 3 pozisyondan herhangi birini yakalamak ve elde tutmaktır. Bunu yapmak için, kimin nerede olduğunu bilmeniz gerekir. Bu şekilde, hedeflerinize ulaşmak için etkili bir SEO stratejisi tasarlayabilirsiniz.

Biraz zaman alabilir, ancak çok az çabayla, her dönüm noktası doğru bir şey yaptığınız anlamına gelir. İşin püf noktası, bunun üzerinde çalışmaya hemen başlamaktır.

Ve atılacak ilk adım? Sıralama pozisyonunuzu öğrenin. Bu yüzden bu anahtar kelime konumunu Checker'ı sizin için kullanılabilir hale getirdik.

ANAHTAR KELİME KONUMLANDIRMA ARACI SİHRİ NASIL YAPAR ?

Peki, bu bir arama motoru sıralama aracıdır ve bu nedenle, söz konusu web sitesi tarafından anahtar kelimeler için tutulan noktayı belirlemek için girdiğiniz anahtar kelime / öbek için arama motoru sonuçlarını tarar.

Sonuçlarda “1” gösteriyorsa, girilen web sitesi şu anda seçilen ülkede Google’da # 1’de oturuyor demektir. Eğer “100” yazıyorsa, # 100 pozisyon anlamına gelir. Sen anladın mı?

Sitenizin SERP'lerdeki konumundan memnun değilseniz ne yapmanız gerektiği hakkında , Google ve diğer arama motorlarında daha iyi nasıl sıralanacağına ilişkin en iyi fikirler ve en son güncellemeler için SEO blogumuzu okuyun .

Ancak, genel olarak, aşağıdakileri yapmak istersiniz:

  • Kaliteli içeriği düzenli olarak yayınlamak
  • Bina kalitesi backlinkleri
  • Anahtar kelime araştırması yapın
  • Web sitenizde düzenli olarak SEO denetimleri yapın
  • İçeriğinizi RankBrain için optimize edin (çünkü üçüncü en önemli Google sıralama sinyalidir).
  • Bunlar ve daha fazlası.ko-cuce server tanıtımı server tanıtıml seo bayi seo satın al seo hizmetleri malatya seo seo paketleri seo al

Seo Araçları

Webmaster Araçları

Makale Özgünleştirme

Kopya İçerik Kontrol

Play.OtoSeo.com
Site Analiz