Mozrank Sorgulama


Bir URL girin


Görüntü Doğrulama

Captcha


Mozrank Sorgulama

MozRank Checker?

Küçük SEO Araçları tarafından sunulan bu MozRank Denetleyicisini kullanarak anahtar kelimelerinizi izleyin ve sıralamalarınızı iyileştirin

Küçük SEO Araçları tarafından bu MozRank Denetleyicisi, farklı sayfalar ve anahtar kelimeler için arama motoru sıralamalarını izlemenize yardımcı olabilir. Web yöneticilerinin aynı anda 10 web sitesini kontrol etmelerine olanak tanır; böylece müşterinin analitik raporlarını hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar, ancak aynı bilgi için birden fazla gösterge panosunu ziyaret etmek için harcadığı çabanın yarısı olur.

Nedir MozRank ?

Bir etki alanı veya web sayfasının yetkisini ölçmek istiyorsanız MozRank en popüler ve güvenilir ölçümlerden biridir. Birçok webmaster ve SEO uzmanı MozRank'ı arama motorlarını optimize etmek için referans noktası olarak kullanıyor. Arama motoru optimizasyonu için araçlar sağlayan bir şirket olan Moz tarafından yaratılmıştır.

Web sayfalarının MozRank’ı, web’de kendilerine bağlı benzer sayfaların yanı sıra bağlantıları olan bu sayfaların MozRank’ını temel alır. Bu aynı zamanda, bağlantı veren sayfaların MozRank’ının yüksek olması durumunda, bu bağlantıların alıcı sayfasının MozRank’ının da yüksek olma ihtimali daha yüksek olacaktır.

Sıralamayı kontrol etmek için neden MozRank Checker aracımızı kullanıyorsunuz? 

Web sitesi sahipleri ve web yöneticileri ve SEO uzmanları, Google gibi farklı arama motorlarının web sitelerinin sıralaması hakkında bir fikir sahibi olmalıdır. MozRank Checker aracımız belirli bir web sitesinin linklerini analiz eden ve puanlayan eşsiz bir algoritma kullanır.

Bir web sitesinin popüler veya otorite web sitelerine daha kaliteli bağlantıları olması, bir arama motorunun daha üst sıralarda yer alması olasılığı artar. Bunun yanı sıra, bu arama motorları, bu web bağlantılarının trafiği ve alaka düzeyi gibi diğer faktörleri de dikkate alacaktır.

Arama motorları, tonlarca farklı ölçüme dayanan belirli bir web sitesini analiz eder. Arama motorları tarafından kullanılan web sitesi sıralama kriterleri hala halka açıklanmamıştır. Ancak, Küçük SEO Araçlarında, kullanıcılarımıza sayfa sıralamasını iyileştirmek için zaman içinde her bir anahtar kelimeyi izlemede güvenilir olan bir MozRank denetleyicisi sunmak istiyoruz.

Bu MozRank Denetleyicisi aracını kullanarak MozRank nasıl kontrol edilir ?

Küçük SEO Araçları'ndan ücretsiz çevrimiçi MozRank Denetleyicisi kullanmak için tek yapmanız gereken, sağlanan alana 10 adede kadar alan adı girip "Sıralamayı Kontrol Et" butonuna tıklamak. Sistemimiz sonucu üretecek ve size hemen gösterecektir.

MozRank puanı, web sitenize doğru trafik oluşturan kaliteli bağlantıların sayısına bağlıdır. Sıralama, 1 ile 10 arasında bir yerdedir; MozRank puanınız ne kadar yüksekse, web’deki sıralamanız o kadar iyi olur.

Bu MozRank Denetleyicisi aracı, web sitenizin İnternetteki otoritesi ve önemi hakkında bir fikir verecektir. Ayrıca belirli bir web sitesine bağlantıların kalitesini de kontrol edecektir. Web sitenizdeki bağlantılar ne kadar güvenilirse, puanınız o kadar iyi olur. Bağlantılardan gelen web sayfası trafiği de skorda önemli bir rol oynamaktadır.

MozRank'ınızı nasıl geliştirirsiniz ?

Tabii ki, tüm web sitesi sahipleri iyi bir MozRank almak istiyor, MozRank'ımızı geliştirebilmek için link değişim planını bir otorite sayfası veya etki alanı ile kullanmayı düşünmelisiniz. Çünkü web sayfalarınızı popüler bir sayfaya veya web sitesine bağlamak, arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, web sayfası içeriğinizle de ilgili olan popüler web sitelerini aramalı ve bunlarla web bağlantıları (URL'ler) değiştirmelisiniz. Google gibi arama motorlarının bu tür bağlantıları tespit etmenin bir yolu olduğu ve web sitenizi yardım etmek yerine başının derde sokabileceği için bağlantı çiftliklerinden uzak durun.

Yorumlarınızı yazabileceğiniz bloglar bulabilirseniz, web siteniz için de yararlıdır. Web sitenizin içeriğiyle ilgili blogları aramanız önemlidir. Yorumunuzu gönderirken web sayfası linkinizi yazmayı unutmayın.

Bu girişimleri yaptıktan sonra, bu değişikliklerin MozRank'ınızı geliştirmeye yardımcı olup olmadığını kontrol etmek için MozRank denetleyicimizi kullanarak tekrar bakabilirsiniz.

MozRank Puanını Artırmada Sosyal Medya Nasıl Kullanılır ?

Günümüzde, MozRank puanınızı artırmanıza yardımcı olacak birçok sosyal medya platformu var. Etki alan adınızı kullanarak birkaç kişiyi adlandırarak, insanları web sayfanıza yönlendiren bağlantılar içeren yayınlar paylaşarak kişilerin sitenizi fark etmelerine yardımcı olacak birkaç ad vermek üzere Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal medyada hesap oluşturabilirsiniz. Bu, web sitenizdeki trafiği artırmanıza yardımcı olabilir ve daha sonra size iyi bir MozRank puanı da verecektir.

Günlük olarak sosyal medyayı kullanan milyonlarca insan var, bu yüzden MozRank'ınızı geliştirmenize büyük ölçüde yardımcı olabilir. Gönderilerinizi başkalarıyla paylaşarak viral hale getirmek için ailenizden ve arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Bu şekilde, hedef kitlenizi web sitenizi ziyaret etmeye yönlendirerek trafiği artıracaksınız.

Sosyal medyadaki yayınlarınızın akılda kalıcı ve ilgi çekici olduğundan emin olun; böylece sağladığınız web sayfası bağlantısını tıklayarak izleyicinin yayınınızı okumasını istersiniz. İçeriğinizi beğenirlerse, kesinlikle aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşırlar; ve böylece yayınınızı okuyan ve paylaşan kişiler arttıkça web sitenizde daha fazla trafik alacak ve MozRank puanınız artacaktır.

Bu MozRank Denetleyicisi'ni ne zaman kullanmalısınız ?

Yeni başlatılan web siteleri için, web’de tanınması ve trafik kazanması biraz zaman alacaktır. Arama motorlarının web sitenizi güvenilir bir bilgi kaynağı bulması için değerli bilgiler içeren daha fazla web sayfası eklemeye devam edin.

Web siteniz düzenli bir şekilde trafik çekmeye başladığında, bu MozRank Checker aracını puanınızı kontrol etmek için zaten kullanabilirsiniz. Bu ücretsiz çevrimiçi araç size web sitesi URL’sini, etki alanı yetkilisini ve MozRank puanını gösterecek bir rapor oluşturur.ko-cuce server tanıtımı server tanıtıml

Seo Araçları

Webmaster Araçları

Makale Özgünleştirme

Kopya İçerik Kontrol

Play.OtoSeo.com
Site Analiz