Makale Kelime Sayısı Hesaplama Aracı

Metninizi / paragrafınızı buraya girin:



Sonuç

Toplam Kelimeler: 0 | Toplam Karakterler: 0


Makale Kelime Sayısı Hesaplama Aracı

makale kelime sayısı

SEO araçlarının en yararlı türlerinden biri kelime sayacı aracıdır. Bu, onları birer birer saymakla uğraşmadan bir içeriğin içinde kullandığınız toplam kelime ve karakter sayısını belirlemenize yardımcı olur. Sadece bir cümle içerisinde, cümle, paragraf ya da makalede kaç sözcüğün olduğunu hemen öğreneceksiniz.

 

Tıpkı diğer SEO araçları gibi, bu da kullanımı çok kolay. Hem başlayanlar hem de ileri kullanıcılar tarafından herhangi bir yardım alınmadan kullanılabilir. Bunu nasıl kullanacağınız konusunda hâlâ cant değilseniz, yapmanız gereken tek şey kutunuzdaki makalenizi kopyalamaktır. Ardından, enter tuşuna basın. İçindeki kelime ve karakter sayısını otomatik olarak sayacaktır.

 

Aracı Genel Olarak Tanıyalım

Kelime ve karakter sayısını belirlemenin dışında bu araç, makaledeki toplam cümle sayısını, benzersiz kelimeleri ve paragrafları bilmenizi sağlar. Bu nedenle, size basit bir Microsoft Word'den daha fazla ayrıntı verir.

 

Bu SEO aracı, Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera ve Safari gibi popüler internet tarayıcılarıyla uyumludur. Bu nedenle, kullandığınız tarayıcı türü ne olursa olsun, bu aracın çalışacağı garanti edilmektedir.

 

Bu, yalnızca web içeriği için değil aynı zamanda bloglar, kitaplar, denemeler, Facebook yayınları, dergiler, gazeteler, romanlar, Twitter yayınları ve daha birçokları için de kullanılabilir.

 

Bu yalnızca İngilizce'de çalışmaz. Ayrıca, Çince, Japonca, İspanyolca ve diğer dillerin sözcüklerini de sayabilir.Kazanmak gerçekten şaşırtıcı ve güçlü bir SEO aracıdır.

DÖNEMİ WORD SAYAÇ TAKIM BİZİM ELİMİZDE!

Yerleşik bir yazar veya başka bir İnternet saldırganı olsanız da, artık kelime sayıları çağında yaşıyoruz.

Sosyal medya karakter sınırlarından, kurumsal ortamlardaki uzun belge gereksinimlerine, kelimeler yazıyorsanız, o zaman farkında olsanız da olmasanız da, metin sayılarıyla çalışıyor olmalısınız.

  • Twitter bizi 140 karakterle sınırlardı, ancak daha sonra onu 280'e çıkardı.
  • Facebook, 63.206 karakterden daha uzun bir şey yayınlamanıza ve hatta 8.000'den fazla karakter kullanarak yorum yapmanıza izin vermez.
  • Instagram'nın 30 hashtag limitine ne dersin? Instagram başlıklarına izin verdikleri sınırlı 2.200 karakter, sadece 125'in ardından kesiliyor.
  • Blog postanızın Google’da bir ilk sayfaya girmesi bile 1800 kelimenin kuzeyinde kalması gerekebileceğini bile duyduk.

Görmek? Karakter sayısı limitleri dönemi gerçekten üzerimizde!

İçeriğinizin bu ilgili platformların sınırları dahilinde kalmasını sağlamak için her zaman yerinde durmanız gerekir… böylece sadece bazı gereksinimleri karşılamak için sayısız kelimenizi tekrar tekrar azaltmak ya da artırmak zorunda kalmazsınız.

Bunun için bir metin sayacı aracına ihtiyacınız var.

Ancak, bir kelime hesap makinesi kullanmak, sosyal medya paylaşım karakterlerini saymanıza yardımcı olmaktan daha fazlasını sağlar

NEDEN BİR ONLINE WORD SAYISI ARACI KULLANABİLİRSİNİZ ?

Öncelikle, neden çevrimiçi bir Kelime Sayacı Aracı kullanmanız gerektiğini merak ediyorsanız, içeriğinizin karakter sayacını manuel olarak deneyin. 7. sıraya geçmeden önce, pratikte sinir bozucu olmasa da alıştırmanın oldukça zor olduğunu fark edeceksiniz.

Ve ayrıca, bizim gibi bir araçtan kolayca yardım alabileceğiniz uzun bir belgeyi saymakla değerli zaman harcamak isteyen.

Sayaç ve kelime bulucu çevrimiçi aracımızla tanışın Küçük SEO Araçları ile kelimelerin sayısı . Bir göz açıp kapayıncaya sonuçları veren bir akıllı sayım kelime hesap makinesi.

METİN KONTROLÖRÜ HAKKINDA

Kelime Bulucu, yazılı içeriğinizin karakterlerini bulmanıza ve hesaplamanıza yardımcı olmak için geliştirdiğimiz bir araçtır.

Doğru sonuçlar sunmak ve içeriğinizin ne kadar kısa ya da kısa olduğunu söylemek için yapılmıştır.

Ancak bu ücretsiz metin sayacı, içeriğinizdeki sözcük ve karakter sayısını göstermek için kullanılan bir araçtır. Aşağıdaki “KÜÇÜK SEO ARAÇLARINDAKİ İŞLERİMİ NASIL KAZANABİLECEĞİMİZ” bölümünde bulacağınız karmaşık bir metin içerik analizcisidir.

Bu, profesyonel bir yazar, bir çevrimiçi girişimci, bir öğrenci, bir öğretmen ya da sadece bir sosyal medya araştırmacısı olup olmadığınızı içerikle ilgili projelerinizde size yardımcı olacak aracımıza güvenebileceğiniz anlamına gelir.

BİZİM KULLANICILARININ GİZLİLİĞİNE SAYGI

Diğer çevrimiçi Harf Sayacı Araçları'nın, kullandığınızda içeriğinizin sunucularında kaydını tutması yaygındır, ancak biz farklıyız.

Aracımızı ya da bu konudaki diğer SEO ve içerik araçlarımızı kullandığınızda içeriğinizi saklamıyor veya görüntülemiyoruz.

İçeriğinizin% 100 güvenli olmasını ve yalnızca sizin tarafınızdan erişilebilir olmasını sağlıyoruz. Ayrıca, Ters Görüntü Aramave Anahtar Kelime Konumu Denetleyicisi gibi diğer Ücretsiz Araçlarımızı da kullanabilirsiniz .



ko-cuce server tanıtımı server tanıtıml seo bayi seo satın al seo hizmetleri malatya seo seo paketleri seo al

Seo Araçları

Webmaster Araçları

Makale Özgünleştirme

Kopya İçerik Kontrol

Play.OtoSeo.com
Site Analiz