PageRank Sorgulama

100'e kadar URL girin (Her URL ayrı satırda olmalıdır)


Görüntü Doğrulama

Captcha


PageRank Sorgulama

GOOGLE PAGERANK'I KONTROL EDİN. SİZİN SONRAKİ SEVİYEDE SEO NEDİR

Yüzde 85'i aşkın bir pazar payına sahip olan Google Search, şu anda arama motoru pazarında hakim durumda ve arama motorlarının dünya pazarındaki payını oldukça kolaylaştırıyor.

Bir arama motoru olarak Google’ın endeksleme sisteminde milyarlarca web sayfası vardır. Bu sayfaların her birini uygun bir şekilde sıralayabilmesi için PageRank (veya kısaca PR) adı verilen matematiksel bir algoritma kullanır.

PageRank’in Google’ın web sitelerini sıralamasında önemli bir rol oynadığı göz önüne alındığında, web sayfalarınızı daha iyi konumlandırmak için daha iyi bir donanıma sahip olmanız için nerede durduğunuzu bilmek için web sitenizin PR ve hatta rekabetinizin bile olduğunu bilmek iyi bir şeydir. arama motoru sonuç sayfalarının üstünde (SERP).

Peki PageRank'inizi nasıl kontrol edebilirsiniz?

Google, başlangıçta “Araç Çubuğu” adlı bir hesap makinesi aracının yardımıyla PageRank puanlarını halka açıkladı. Bu araç, genellikle kullanıcının tarayıcısında PR puanlarını logaritmik bir ölçekte göstermek için kullanılır.

Google Araç Çubuğu yılda 3 ila dört kez güncelleniyordu, ancak zamanla Google Araç Çubuğu desteğini azaltmaya başladı. Ve daha sonra nihayet 15 Nisan 2016'da, arama devi resmen Araç Çubuğu PageRank Verilerini katladı ve halktan uzaklaştırdı, böylece sıralama mekanizmalarının gizli bir sosu haline getirdi.

PageRank artık herkese açık olmasa da, hala var. Ve Google tarafından arama sıralaması için bir sıralama sinyali olarak kullanılıyor.

Bu nedenle, Internet'teki herhangi bir web sitesinin PageRank değerini kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir araç olan Google PR Checker'ı oluşturduk. Bu araç hakkında daha fazla konuşacağız, ancak önce PageRank'in ne olduğunu ve neden önemli olduğunu görelim.

PAGERANK NEDİR VE NEDEN ÖNEMLİDİR?

PageRank, bir web sayfasının önemini ve otorite ile o sayfadaki bağlantıların sayısını ve kalitesini sayarak ölçen matematiksel bir algoritmadır. Daha sonra sayfanın skorunu “0” ile “10” arasında gösterir.

Bir puan vermek gerekirse, PageRank diğer web sitelerinden bir sayfaya “oy” türü olarak verilen bağlantıların sayısına ve kalitesine bağlıdır. Temelde, bir sayfa ne kadar “oy” kullanır ve “seçmenlerin kalitesi de o kadar yüksek ”(Yani, bu bağlantıların geldiği web siteleri), sayfanın PageRank puanı o kadar yüksek olur.

Şimdi, PageRank'i önemli yapan nedir?

PageRank, bir web yöneticisi olarak sizin için önemlidir, çünkü daha önce de belirtildiği gibi, web sitelerinin arama motoru sonuç sayfalarındaki konumlarını belirlemede Google'ın kullandığı en temel değişkenlerden biridir. Arama motorunun belirli bir sorgu için en güvenilir materyali belirlemesine yardımcı olur.

Google’ın tüm zamanların en önemli sıralama faktörlerinden biri geri bağlantılar. Web sitenizin PageRank’ini kontrol ederek, web sitenizin sahip olduğu geri bağlantıların miktarı ve kalitesi hakkında bir fikir edinebilirsiniz, çünkü Google PR puanı genellikle geri bağlantılara dayanmaktadır.

Google bile PageRank’in hala önemli olduğunu kabul etti. Artık halka açık değil, ancak sıralamada hala büyük bir faktör.

Google’dan Gary Illyes’in bir tweet’te söylediği şey:

“DYK, 18 yıl sonra hala PageRank’i (ve diğer 100’den fazla sinyal) sıralamada kullanıyoruz.”

PageRank bir Google ticari markası olmasına rağmen, diğer arama motorları web sayfalarını arama motoru listelerinde nasıl sıralayacaklarına karar vermek için benzer teknikler kullanır.

Bu nedenle, bir blogcu veya web sitesi sahibi olarak sitenizin PR’sini bilmek sitenizin nerede oturduğunu bilmenizi sağlar, böylece daha iyi performans göstermesi için daha iyi bir konumlandırma yapabilirsiniz.

Ayrıca, mevcut bir web sitesini satın almayı planlıyorsanız veya bir üçüncü taraf web sitesinde reklam vermek istiyorsanız, sitenin PageRank puanını bilmek, bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca, İnternet'teki herhangi bir web sitesinin PR puanını Google PageRank Denetleyicisi Aracımızdan kontrol edebilirsiniz.

OTO SEO ARAÇLARI TARAFINDAN GOOGLE PAGERANK CHECKER HAKKINDA

Google PR Checker , herhangi bir web sitesinin PageRank'ini bulmak için ücretsiz bir çevrimiçi araçtır. Bir sayfa puan hesap makinesi gibi çalışır, ancak çok daha faydalı bir şekilde.

PageRank, Google’ın her bir web sayfasının kalitesini, otoritesini ve güvenilirliğini algılamasının bağımsız bir ölçüsüdür. Bu nedenle, aracımız bir sayfanın PageRank puanını hesaplamak için belirli bir arama ifadesine bağlı değildir, ancak daha güvenilir bir şekilde standartları karşılayan bir sonuç sunar.

Ancak bundan çok daha fazlası, Google PageRank Denetleyicisi (Küçük SEO Araçları tarafından), inanılmaz derecede doğru bir sonuç elde etmek için Google'ın en son güncellemelerine ve yönergelerine dayanan modern algoritmaları birleştirir.

Önyükleme yapmak için PageRank hesap makinemiz, sezgisel hissetmek için tasarlanmış kullanıcı dostu bir arayüzle kullanımı oldukça kolaydır.

GOOGLE PAGERANK'INIZI ARTTIRMA NASIL

Sitenizin PageRank değerini geliştirmek için her zaman yer vardır, özellikle de 0'dan 10'a yakınsa.

PageRank'inizi geliştirmek için yapabileceğiniz bazı şeyleri görelim. Bu ipuçları bugün PageRank'iniz ne olursa olsun işe yarayacaktır.

  • İlk önce, Google PageRank’inizi geliştirmek için ilk adım, sayfanızın o anda nerede oturduğunu bilmek. Bu size nerede olduğunuzu ve puanla nereye gitmek istediğinizi gösteren bir fikir verecektir.
  • PageRank'in gerçekte nasıl çalıştığını anlayın. Bu bilgi, bir sonuç elde etmek için tam olarak nelerin yapılması gerektiğini ve saflar düşerse neyin yanlış gittiğini net olarak görmeniz için çok önemlidir.
  • İçeriğinizi ve web sitenizi Google için optimize edin. Niye ya? Çünkü optimize ettiğinizde, bilinçli olarak daha yüksek PageRank puanı taleplerini yerine getirin. İçeriğinizi ve web sitenizi Google için nasıl optimize edeceğiniz konusunda SEO blogumuzu takip edin .
  • Çok fazla geri bağlantı oluşturun. Bunun nedeni, PageRank puanının doğrudan bir web sayfasındaki bağlantıların niteliği ve miktarına dayanmasıdır. Yani mümkün olduğu kadar çok geri inşa etmek istersiniz. Ancak yalnızca bu da değil: Her sayfanın PageRank puanı, kendisine bağlantı veren sayfanın puanına bağlıdır. Bu, PageRank puanınızı çok daha hızlı geliştirmek anlamına gelir, bağlantı kurma çalışmalarınızda yüksek PR puanına sahip web sitelerini hedeflemeniz daha iyidir.

Ek olarak, Google PageRank'inizi ve genel arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmek için diğer SEO araçlarımızı da kullanabilirsiniz. 120'nin üzerinde SEO ve içerik aracı kullanıyoruz, ancak PageRank: Backlink Maker , Backlink Checker , Karşılıklı Link Checker'ı geliştirmek için bazı almancalar var .ko-cuce server tanıtımı server tanıtıml seo bayi seo satın al seo hizmetleri malatya seo seo paketleri seo al

Seo Araçları

Webmaster Araçları

Makale Özgünleştirme

Kopya İçerik Kontrol

Play.OtoSeo.com
Site Analiz