Anahtar Kelime Yoğunluk Aracı


Bir URL girin


Görüntü Doğrulama

Captcha


Anahtar Kelime Yoğunluk Aracı

EN İYİ ARAMA PERFORMANSI İÇİN ANAHTAR KELİME YOĞUNLUĞU

Bir anahtar kelimenin web sayfanızda görünme yüzdesinin o sayfadaki toplam kelime sayısına oranla sayfanın sıralamasını etkileyebileceğini biliyor muydunuz?

Tabii ki öyle ve “Anahtar Kelime Yoğunluğu”.

Bir anahtar kelimeyi veya ifadeyi çok fazla dile getirin ve arama motorları muhtemelen sitenizde kaşlarını çattı. Gerektiğinden biraz daha azını yapın ve arama motorları, söz konusu anahtar kelimenin sayfasını sıralamak için yeterli sinyal alamayabilir.

Basitçe söylemek gerekirse, en iyi arama performansı için anahtar kelime yoğunluğunuzu tam olarak almanız gerekir. Çok fazla değil, çok az değil!

Ancak, bir web sayfasında veya blog postasında anahtar kelimelerin kaç kez görüneceğini hesaplamaya nasıl başlayabilirsiniz? Doğru bile yapabilir misin?

Görünüşe göre güvenilir bir araçtan yardım almanız gerekecek. Bu yüzden bu SST'nin Anahtar Kelime Yoğunluğu Denetleyicisini yarattık.

ANAHTAR KELİME YOĞUNLUĞU DENETLEYİCİSİ NASIL KULLANILIR

Ücretsiz çevrimiçi anahtar kelime yoğunluğu hesaplayıcımızı kullanmak, iki basit adımda iki düğmeye basmak kadar basittir:

Adım # 1: Şu anda bulunduğunuz bu sayfada https://play.otoseo.com/anahtar-kelime-yogunluk-araci , analiz etmek istediğiniz sayfanın URL’sini girin. Veya, parça henüz çevrimiçi olarak yayınlanmadıysa, içeriğinizi yapıştırmak için “METİN” i seçin.

Adım # 2: İsteğinizi çalıştırmak için “Kontrol Et” üzerine tıklayın.

Bunu yaptıktan sonra, anahtar kelime yoğunluğu analiz cihazımız web sitenizden veya içerik parçanızdaki tüm anahtar kelime verilerini derhal alır ve bunları tablo biçiminde görüntüler.

Ve unutmayın, bu aracı yalnızca kendi web sayfalarınızı değil, aynı zamanda rekabet ettiklerinizi de inceleyerek ne yaptıkları hakkında bir fikir edinmek için kullanabilirsiniz.

Bir anahtar kelime yoğunluğu kontrolü yaptıktan sonra, hedef anahtar kelimelerinizin görünme yüzdesinin çok düşük veya çok yüksek olduğunu görebilirsiniz. Bu durumda, içeriği gözden geçirmenizi öneririz.

ARAMA İÇİN ANAHTAR KELİME YOĞUNLUĞU EN İYİ YÖNTEMLER

Anahtar kelime yoğunluğu, arama motoru optimizasyonunun temel bir parçasıdır, bu nedenle nasıl çalıştığını anlamak önemlidir.

İlk olarak, çoğu insan soruyu sıkça soruyor:

“Anahtar kelime yoğunluğu sıralamayı etkiler mi?”

Peki, Google’dan veya anahtar kelime yoğunluğunun sıralamayı etkilediğini açıkça belirten herhangi bir başka büyük arama motorundan resmi bir açıklama yoktur. Ancak, belirli bir anahtar kelimeyi içeren bir web sayfası olmadan, arama motorlarının hedef anahtar kelime olsa bile, anahtar kelime için böyle bir sayfa sıralaması kesinlikle mümkün değildir.

Başka bir deyişle, * anahtar kelimeler * bir sayfanın arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) gösterilmesi için önemlidir. VE anahtar kelimelerin olduğu yerde, anahtar kelime yoğunluğu doğal olarak mevcut olmalıdır.

Yani sormanız gereken almanca sorusu şunlar olabilir:

“Daha iyi sıralama için en iyi anahtar kelime yoğunluğu nedir?”

Yine, daha iyi bir sıralama için tam veya ideal bir anahtar kelime yüzdesi yoktur.

Bunun yerine, uzmanlar (ve Google) içeriğinizi doğal bir dilde yazmanızı önerir; yani, herhangi bir yoğun anahtar kelime tıkanması olmadan. Bu nedenle, anahtar kelimelerinizi doğal, bağlamsal anlamda ilgili uzun kuyruklu anahtar kelimeler ve Latent Semantic Indexing (LSI) anahtar kelimelerle birlikte kullanmak en iyi sonucu verir.

İçeriğinizi doğal bir dil kullanarak oluşturduktan sonra, anahtar kelimelerle fazla doldurulmadığından emin olmak için analiz etmek için Anahtar Kelime Yoğunluğu Denetleyicisi'ni kullanabilirsiniz.

Anahtar kelime doldurma spam bir uygulama olarak kabul edilir ve Google’ın web yöneticisi kurallarına aykırıdır ve bu tür işlemlere yanıt olarak arama motoru esasen kuralları ihlal eden sitelerin sıralamasını düşürür.

Ücretsiz Anahtar Kelime Yoğunluğu Denetleyicimiz, içeriğinizin anahtar kelimelerle doldurulmuş olup olmadığını size göstermede yararlı olabilir. Genellikle, "Anahtar Kelime Yoğunluğu" tablosunun altındaki anahtar kelime kullanım yüzdesine bakarak bunu değerlendirebilirsiniz.

Bazı anahtar kelimelerin zaten çok kez belirtildiğinden özellikle endişe duyuyorsanız, kaç kez göründüklerini görmek ve bunu en iyi şekilde azaltmak için bu ücretsiz anahtar kelime yoğunluğu analiz cihazını kullanın.

Etkili bir çözüm, hedef anahtar kelimelerinizi doğal olarak metninizin sayfa gövdesinde belirtmek ve ardından meta başlık, açıklama, H1 ve muhtemelen URL’ye eklemektir.

Aracımız, içeriğin sayfa içi gövdesinde bulunan metni ve başlık etiketlerindeki içeriği analiz eder.

YASAL UYARI: İÇERİĞİNİZİ SAKLAMIYOR VEYA GÖRÜNTÜLEMİYORUZ

Aracımız, sayfanın URL'sini kullanarak doğrudan bir web sayfasından içerik taramanıza izin verir.

Ancak içerik henüz çevrimiçi olarak yayınlanmadıysa, “TEXT” seçeneğini kullanarak, araç içinde sağlanan alana kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Bu durumda, kategorik olarak içeriğinizi kaydetmediğimizi veya görüntülemediğimizi belirtmek istiyoruz. Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir ve bunu biliyoruz.

Live Keyword Analyzer , Makale Yeniden Yazım ve tıklama sayacı gibi diğer SEO araçlarımızı da deneyebilirsiniz .ko-cuce server tanıtımı server tanıtıml seo bayi seo satın al seo hizmetleri malatya seo seo paketleri seo al

Seo Araçları

Webmaster Araçları

Makale Özgünleştirme

Kopya İçerik Kontrol

Play.OtoSeo.com
Site Analiz